PREMIERA: Piękne są powiadomienia w iOS 15

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Po raz kolejny potwierdza się stara prawda, że rzeczy najlepiej poznaje się w praktyce. Jedną z nowości iOS 15 był nowy widok powiadomień na wzór portalu informacyjnego, aniżeli plakietek. Powyższe zdjęcie doskonale pokazuje jak wiele się zmieniło względem wcześniejszych wydań iOS. Trzeba przyznać, iż odświeżona grafika z wiadomościami prezentuje się kapitalnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko czekać jak rozwiązanie zostanie skopiowane przez Androida. Zielony robot bowiem raz po raz kopiuje pomysły najbardziej innowacyjnego mobilnego systemu operacyjnego iOS. Wystarczy przypomnieć kulisty kształt ustawień w rozwijanej belce powiadomień. Takich przykładów naprawdę można mnożyć w nieskończoność, a nie to jest temat przewodni artykułu. Chodzi o coś zupełnie innego, mianowicie interfejs notyfikacji.

Ekran blokady teraz wygląda obłędnie dla użytkowników chociażby iPhona. Aż z dużym poczuciem archaiczności będzie się wracało do Androida 10 napędzającego średniaka Sony Xperia 10. Po takim doświadczeniu z jakże nowoczesnym iOS 15, plakietki w formie plasterków wyglądają niczym żywcem wzięte z jakiejś poprzedniej epoki. Oby zatem coś się i w tej materii zmieniło oczywiście na plus w zielonym robocie.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt