My mobile SUBSKRYPCJA

iOS 15 najmniej spektakularną aktualizacją w historii iPhonów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie bójmy się tego powiedzieć. Premiera iOS 15 to bez wątpienia najmniej znacząca aktualizacja oprogramowania w historii wszystkich iPhonów. Tak mało ważnych nowości chyba nie było nigdy. Tylko tak należy rozumieć kilka istotnych dodanych funkcji na krzyż w iOS 15. Przełomu więc wielkiego nie ma. Co najwyżej kolejna mała ewolucja w rozwoju autorskiej platformy giganta z Cupertino.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Zdaniem My mobile najciekawszą funkcją iOS 15 z blisko 40 minutowej prezentacji Apple był zmieniony widok powiadomień na wzór portalu informacyjnego zamiast poziomych plakietek. W efekcie zobaczymy więcej przydanych wiadomości do nas adresowanych. Kolejna sprawa to wyświetlanie zdjęć z załączników iMessage. One także nie mają formy paragonowej, lecz kanapki, gdzie dopiero po kliknięciu rozwijana jest lista fotografii. Trzeba przyznać, że akurat ten jakże mały motyw z kategorii detale jest niezły.

Wszak firma z logiem nadgryzionego jabłka z nich przecież słynie. Aplikacja Pogoda zyska lepsze animacje z bardziej rozbudowanymi opcjami. Do tego dochodzi zwiększenie prywatności poprzez szyfrowanie konwersacji, którą można podesłać innym linkiem do przeglądarki bez konieczności posiadania iPhona. Co niezwykle ważne, wszystkie modele z iOS 14 na pokładzie otrzymają iOS 15, co jest kapitalną sprawą. Dotyczy to nawet iPhona SE (2016). Więcej szczegółów znajdziemy na www.apple.com/ios/ios-15-preview.

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY IOS 15 (KONFERENCJA APPLE)

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “iOS 15 najmniej spektakularną aktualizacją w historii iPhonów [My mobile TV]”

  1. Leon Pelczar Odpowiedz

    Przecież iOS 12 był najgorszy. iOS 15 jest naprawdę świetny dla tych co używają iPhone’a do czegoś więcej niż siedzenia na instagramie. Pozwolę sobie stwierdzenie że jest lepszy niż iOS 13 albo nawet 14.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt