PREMIERA: Orange 1 TB na kartę znakomitym rozwiązaniem dla Google Stadia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Posiadając kapitalną ofertę Orange 1 TB na kartę (aktualnie zajmuje trzecie miejsce w My mobile RANKING) dochodzi do swoistego rodzaju paradoksu. Sporo tych GB-tów miesięcznie zostaje. Przy założeniu, że używamy realnie 35 GB z 85 GB to i tak w zapasie mamy średnio 50 GB. Oczywiście, aby te dane się nie marnowały, serwis My mobile ma rozwiązanie problemu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto postawić na wymagający streaming gier z jakością konsolową w usłudze Google Stadia. Zużycie danych przy graniu w HD jest na poziomie 4,5 GB na godzinę, Full HD 12,6 GB oraz 4K do 20 GB. Tak więc zabawy w Orange 1 TB na kartę w niezłej opcji HD jak na telefon pozwoli przy pozostałych 50 GB na dokładnie 11 godzin namiastki Xbox w kieszeni. Dzieje się tak ponieważ 4,5 GB x11 daje nam 49,5 GB, czyli prawie idealnie na styk.

Tymczasem Google Stadia w smartfonie działa pięknie na tle Google TV (niemiłosierne lagi są przy prędkości Wi-Fi 50 Mb/s, choć wariant 4K wymaga zaledwie 35 Mb/s, zaś HD – 10 Mb/s). Dokładniejsze szczegóły znajdziemy na podstronie www.support.google.com/stadia/answer/9607891?hl=pl. Kto wie, może kiedyś T-Mobile Go bez limitu dołoży Google Stadia z lejkiem 10 Mb/s na tle 5 Mb/s dla filmów w Full HD.

(fot. Orange/Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Orange 1 TB na kartę znakomitym rozwiązaniem dla Google Stadia”

 1. marco Odpowiedz

  Miła niespodzianka w Orange na kartę przy starym no limicie za 25 zł. Operator podwyższył pakiet w roamingu do 5,83 Gb…ot taka niespodzianka po odnowieniu pakietu.

  • Kamil

   Dla mnie Orange 1 TB na karte za 360 ziko to taki ukryty abonament z rocznym cyrografem 😐

 2. marco Odpowiedz

  I jeszcze małe uzupełnienie do poprzedniego postu. Okazuje się że zwiększona ilość Gb w starym no limicie w roamingu wynika ze zmiany zasad pakietów cyklicznych. Polega to na tym że pakiet nie będzie przepadał a jego wartość będzie dodawana do poprzedniego. Dzięki temu będzie można uzbierać niezły pakiet na zagraniczny wyjazd 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt