Samodzielne naprawy smartfonów Apple to zły pomysł

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Piekło zamarzło. Koncern Apple, od zawsze mocno zamknięty na świat umożliwi samodzielną naprawę smartfonów typu wymiana baterii czy wyświetlacza. Program Self Service Repair, bo tak się on nazywa będzie dotyczył słuchawek iPhone 12 oraz iPhone 13. Dostępność usługi na początku to oczywiście USA, ale z pewnością w 2022 roku trafi ona również do Europy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zdaniem My mobile to nie końca jest dobry pomysł. Większość użytkowników inteligentnych telefonów komórkowych jest bowiem mało techniczna. Klient ma ogromny problem, aby samemu wymienić kartę SIM, a co dopiero wykonywać ciężką pracę serwisanta sprzętu elektronicznego. Apple zatem zrobiło nic jak tylko pozytywny PR i wizerunek marketingowy. Więcej szczegółów znajdziemy na www.apple.com/pl/newsroom/2021/11/apple-announces-self-service-repair. Sporo konsumentów raczej będzie się bała odkręcać iPhona.

Przypomina to nieco instalowanie nieoficjalne nowszego Androida niż przewiduje to producent za pomocą programu Odin. Każdy, kto się w niego bawił ten doskonale zdaje sobie sprawę z faktu flashowania telefonu. W przypadku niepowodzenia lub błędu, smartfon staje się wtedy cegłą (amatorzy go psują). Ależ to były emocje z dodawaniem wersji Android 2.3 Gingerbread na tle ostatniego wspieranego 2.2 Froyo na Samsungu GALAXY Pro. Niestety później telefon miał niemiłosiernie duże wycieki pamięci RAM, w efekcie czego nie była warta skórka wyprawki jakby to powiedział klasyk.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Samodzielne naprawy smartfonów Apple to zły pomysł”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt