PREMIERA: Tak naprawimy błąd z lagującymi się grami w Google Stadia na szybkim internecie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma gier w chmurze o nazwie Google Stadia to fantastyczna sprawa. Na dobrą sprawę dzięki niej wcale nie musimy kupować konsoli Xbox czy PlayStation. Wystarczy duży telewizor napędzany Google TV (lub starszym Android TV), ewentualnie smartfon z zielonym robotem (minimum 10-ta wersja). Rozwiązanie jest wręcz idealne dla niedzielnych graczy chcących się nieco pobawić.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, ale Google Stadia ma irytujący błąd. Polega on na tym, że gry się często tną w początkowej fazie. Mimo, iż mamy szybki Internet dajmy na to 50 Mb/s po Wi-Fi w domu. Tymczasem usługa Google Stadia do streamingu w jakości HD wymaga zaledwie 10 Mb/s (dla Full HD 20 Mb/s i 4K odpowiednio 35 Mb/s). Zapas mamy więc 40 Mb/s. W takiej sytuacji My mobile ma jedno sprawdzone rozwiązanie po wielomiesięcznych testach.

Gramy do oporu (nawet z lagami) aż wyświetli się błąd pada Xbox (na kontrolerze PlayStation nie było wykonywanych prób) polegający na zerwanym połączeniu. Poczekamy na niego około przedział 6-10 minut. Gdy już on nastąpi, rozgrywka zacznie działać płynnie niczym na natywnej konsoli stacjonarnej zaraz po ponownym nawiązaniu podłączenia Bluetooth. Przy okazji wykrzyknik w rozsuwanej poziomo belce znowu zacznie mieć kolor zielony (oznaczające płynny gameplay) na tle czerwonego (zbyt wolne rzekomo łącze).

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Tak naprawimy błąd z lagującymi się grami w Google Stadia na szybkim internecie”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt