PREMIERA: Lycamobile z nowym logo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W ostatnich miesiącach dwie sieci zdecydowały się na zmianę logo. Chodzi o operatorów Virgin Mobile i Plus. Teraz dołącza do nich niepozorne Lycamobile, a może Lyca Mobile (na co wskazuje spacja w nowym logotypie). Trzeba przyznać, że wygląda ono zdecydowanie lepiej na tle starego z charakterystycznym zielono-niebieskim sercem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To nie koniec zmian wizerunkowych. Lycamobile bowiem odmieniła na lepsze również swoją oficjalną witrynę internetową. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając adres www.lycamobile.pl/pl. Niedawno ten operator wirtualny mocno ulepszył ofertę na kartę. Pozostaje jeszcze tylko nic jak zainwestować w kwestie marketingowe, aby większa liczba Polaków wiedziała przecież o istnieniu małej sieci komórkowej MVNO.

W tej chwili jest duży problem z świadomością konsumentów. To częsty błąd małych graczy wirtualnych. Bez nakładów na promocję nie ma szans na dotarcie do umysłów potencjalnych klientów. To dlatego dajmy na to Mobile Vikings współpracuje z wybranymi twórcami internetowymi, a nie przepłaconymi celebrytami. W autentyczność ich przekazu dziś w zasadzie nikt już chyba nie wierzy. Warto więc mądrze wybierać.

(fot. Lycamobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt