PREMIERA: Niestety cena HBO GO wzrośnie o 15 PLN w Polsce po zmianie aplikacji na HBO Max [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na początku przyszłego roku zadebiutuje na naszym rynku usługa streamingowa HBO Max. Gdyby się tak głębiej zastanowić nad tematem to nie ma się z czego cieszyć. Klient bowiem owszem, zyska nową i ładniejszą wizualnie aplikację, ale finalnie zapłaci więcej. Wszak filmy tak samo się wyświetlają jak w starym HBO GO. Według ostatnich informacji podwyżka wynosić będzie 15 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak należy rozumieć europejską cenę 40 PLN za HBO Max. W kraju nad Wisłą zapewne zostanie wdrożona podobna wycena rodem z państw skandynawskich. Tym samym nie będzie zastosowana amerykańska cena 60 PLN według pierwszych, szczątkowych spekulacji. W pewnym sensie mamy taniej o 20 PLN względem Amerykanina. Polak natomiast odczuje boleśnie inflację w kwocie 15 PLN jakby to powiedzieli ekonomiści.

I marnym pocieszeniem jest tutaj lepiej działająca aplikacja. W Polsce bowiem większość osób wolałaby się dalej męczyć z zabugowanym tytułem HBO GO, aby tylko mniej płacić. To dlatego tak modne były kiedyś na Allegro konta współdzielone z platform streamingowych typu Netflix na czele. Mało kogo wtedy obchodził fakt, iż tracona jest historia po miesiącu wraz z rekomendacjami filmów serwowanych przez algorytm.

(fot. HBO/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU SCENY Z ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO (HBO GO)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Niestety cena HBO GO wzrośnie o 15 PLN w Polsce po zmianie aplikacji na HBO Max [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt