Plus ma nowe logo [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest niespodzianka. Po wielu długich latach sieć komórkowa Plus postanowiła zmienić wygląd swojego logo. Doskonale było znane ono z symboliki uśmiechu na wzór emotikona. Teraz jest to zielona kula (podobne odświeżenie wizerunku dotyczy pierwszej polskiej prywatnej telewizji Polsat). Złośliwcy już powiedzieli, że mocno przypomina ono amerykańskiego telekoma AT&T.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Faktycznie coś jest na rzeczy. Ktoś mógł mocno się nim inspirować. Co ciekawe, całkiem od niedawna również operator Orange ma nowe logo (od kilku miesięcy) z myślnikiem na tle białego napisu. Trzeba więc stosowne zmiany nanieść do ikon czerwcowego My mobile RANKING. Dla jednych odświeżony wizerunek Plusa oraz Polsat będzie gorszy, dla jeszcze innych lepszy. Wszystko zależy od jakże różnorodnego gustu konsumentów.

Nie zmienia to jednak faktu, iż Cyfrowy Polsat sprytnie unifikuje komunikację marketingową. Nawet jego logotyp zawiera charakterystyczny motyw kuli. Dokładniejsze informacje są dostępne tradycyjnie w dosyć obszernym tym razem komunikacie prasowym Polkomtela na www.plus.pl/news/art-8540-plus-i-polsat-zmienia-logotypy. Pozostaje zatem nić jak życzyć Plusowi przy okazji dalszego ulepszania oferty (zwłaszcza na kartę).

(fot. Plus/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY NOWEGO LOGO SIECI PLUS

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt