Premiera My mobile v3.2

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

premiera-my-mobile-v3-2

Po rebrandingu logo My mobile przyszła pora na kolejne zmiany w serwisie. Tym razem został zmieniony nieco wygląd witryny. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowości dotyczyły głównie jej górnej części. Ciemna kolorystyka zagościła zaś w stopce oraz w powiadomieniu zachęcającym do otrzymywania informacji dotyczących nowych artykułów na największym portalu społecznościowym świata.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Menu My mobile w wersji 3.2 to całkowicie nowe podejście do nawigacji po kluczowych elementach witryny. Nie da się również ukryć faktu, że wygląd był tutaj inspirowany interfejsem kafelkowym Modern UI dostępnym w Windows Phone (a dokładniej mówiąc genialną aplikacją MixRadio). Co prawda brano też pod uwagę styl Material Design znany z Androida 5.0 Lollipop, ale projekt ten jeszcze w przedbiegach upadł po kilku symulacjach i testach. Warto też wspomnieć o pewnej ciekawostce.

Otóż tło menu nawigacyjnego My mobile v3.2 będzie się okresowo dynamicznie zmieniać w zależności od sytuacji. W tej chwili mamy zimę, więc występuje efekt śnieżnego puchu. W lato natomiast może być w nim umieszczone piękne morze z blaskiem słonecznym. Tak więc nie zastosowano w praktyce pomysłu z jasną lub też tylko ciemną wersją kolorystyczną. Dokonano też w międzyczasie ogólnych usprawnień pod maską (w tzw. back-endzie) w celu jeszcze lepszego funkcjonowania serwisu.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Premiera My mobile v3.2”

    • Kamil

      Będzie na 100% wersja responsywna w My mobile v4.0 😉 Chociaż nadal uważam, że w dobie wydajnych smartofnów nie ma sensu jej kodować

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt