To koniec HBO GO, do Polski wchodzi HBO Max [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Piekło zamarzło. Od połowy 2021 roku do Polski wchodzi amerykańska usługa HBO Max. Prawdziwe zatem okazały się spekulacje mówiące o końcu HBO GO. Niestety należy się spodziewać dużych podwyżek. HBO Max w Stanach Zjednoczonych kosztuje bowiem aż 55 PLN, co oczywiście jak na standardy Amerykanina nie są dużym wydatkiem te 15 dolarów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Biedny Polak oczywiście zarabia średnio cztery razy mniej. Raczej nie powinniśmy się spodziewać utrzymania ceny 25 PLN jak w HBO GO, które notabene miało podwyżkę z jakże atrakcyjnych 20 PLN. Co ciekawe, amerykański Netflix w jakości 4K kosztuje około 66 PLN. W Polsce zaś 52 PLN. Może więc w przypadku HBO Max dostawca pójdzie nieco na rękę postkomunistycznego kraju zlokalizowanego na Europy peryferiach.

Z pewnością mieszkańcy nad Wisłą będą musieli przełknąć tą gorzką pigułkę. Co do tego serwis My mobile nie ma żadnych wątpliwości. Nawet jak będzie dostępny plan Full HD w cenie 43 PLN za HBO Max (na wzór Netflix) to i tak oznacza podwyżkę z poziomu 25 PLN dla HBO GO również wspierającego standard 1080p. Jakby to powiedziała młodzież, 18 PLN miesięcznie piechotą nie chodzi. Tylko Amazon Prime Video ma niską cenę 25 PLN za ostrość 4K z polskim lektorem na tle Apple TV+ w 99% tylko z napisami.

(fot. HBO Max/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY HBO MAX

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt