PREMIERA: HBO Max jest już w Polsce dostępne [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nowa platforma streamingowa HBO Max zadebiutuje oficjalnie w Polsce dopiero w drugiej połowie bieżącego roku. To właśnie ona szturmem ma roznieść rynek konkurencji w drobny mak. Gdyby jednak się głębiej zastanowić to już dziś w kraju nad Wisłą działa HBO Max. Wszystko dlatego, gdyż jego produkcje oryginale są dostępne od pewnego czasu w starym i poczciwym HBO GO.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest film Skazani Na Siebie opowiadający o trudnym życiu w izolacji wskutek pandemii. Po jego włączeniu w HBO GO zobaczymy charakterystyczne intro (tzw. jingle) HBO Max. Jakby tego było mało, widać w materiale odświeżone logo polskiej wytwórni filmowej Warner Bros. Oczywiście w nowych serialach HBO GO podobny efekt także występuje. Finalnie więc wychodzi na to samo.

Mamy najnowsze i najlepsze filmy z Hollywood od HBO Max, tyle że w starej oraz mocno zawodnej aplikacji HBO GO. Z pewnością to nowa, odmieniona będzie zdecydowanie lepsza. Kto wie, może tytuł HBO Max choć trochę dorówna do najlepszej na rynku pozycji Netflix. Amazon Prime Video niestety nie jest tak multimedialny oraz przyjemny wizualnie, choć treści ma rzecz jasna bardzo wysokiej jakości.

(fot. HBO Max/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY HBO MAX (INTRO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU SKAZANI NA SIEBIE (HBO GO)

Przygotowane przez

jest autorem 12360 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: HBO Max jest już w Polsce dostępne [My mobile TV]”

 1. Paweł Odpowiedz

  Co za prymitywny clickbait! Brawo, dodaje do zablokowanych na moje apce do segregowania wiadomości

  • Piotr

   HBO Go to nie to samo co HBO Max. Jakościowo dzieli je przepaść. Więc nie można stwierdzać, że mamy HBO Max jak wprost sugeruje tytuł

  • Kamil

   Cytuje pierwszy akapit:

   „Gdyby jednak się głębiej zastanowić to już dziś w kraju nad Wisłą działa HBO Max. Wszystko dlatego, gdyż jego produkcje oryginale są dostępne od pewnego czasu w starym i poczciwym HBO GO”

  • Kamil

   Clickbaitow u mnie nie znajdziesz jak na technopudelkach, My mobile to najwyzsza jakosc rodem z Warner Bros Media czy Newsweek Polska pro journalizm aka Senior Content Producer niczym Timbaland lub Dr Dre from California jak Apple Designed 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt