PREMIERA: Gazeta Wyborcza się ceni za 29,90 PLN miesięcznie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega żadnych wątpliwości, że przyszłością internetu są płatne subskrypcje. Sieć web podzieli się na dwie części, mianowicie słup reklamowy (z bardzo słabo i maksymalnie sztucznie wykonanym tzw. content marketingiem) oraz treści premium dostępne w abonamencie. To już się stało w przypadku telewizji, której nie da się dziś oglądać na tle znakomitych materiałów w Apple TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Popularne stare media próbują oczywiście swoich sił za wallem. Gazeta Wyborcza ustaliła dla przykładu cenę 29,90 PLN za dostęp do swoich tekstów. Dla wielu może to być zbyt wysoki koszt za jakościowe dziennikarstwo. Dla porównania Amazon Prime Video z filmami w 4K kosztuje zaledwie 25,99 PLN. W zamian otrzymujemy sztukę obrazu z dźwiękiem na najwyższym poziomie, co potwierdzają produkcje Them (Oni) oraz Wspaniała Pani Maisel.

Ciężko powiedzieć czy aż taki poziom proponuje odbiorcom gazeta będąca w kryzysie medialnym. Dla porównania czytelnicy My mobile ku zaskoczeniu w badaniu wybrali najdroższą opcję za 9 PLN (75%) na tle najtańszej 5 PLN (25%) za dostęp do produkcji oryginalnych, choć spodziewano się masowego wyboru po taniości. Tak więc w przyszłości pod względem marketingowym obniżona cena 9,99 PLN (z VAT) jest chyba sprawiedliwa.

(fot. Gazeta Wyborcza/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Gazeta Wyborcza się ceni za 29,90 PLN miesięcznie”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt