PREMIERA: Komputer w żużlu puszcza maszynę startową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Żużel w kontekście technologii pojawił się w My mobile podczas zachwytu nad jakością nagranych filmów kamerą telefonu w jakości 4K wydarzeń sportowych niczym transmisja w telewizji. Teraz znowu czas powrócić do czarnego sportu, który w Polsce święci triumfy popularności na tle całego globu. Otóż maszyna startowa w eWinner 1 Lidze obsługiwana jest przez komputer.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To sztuczna inteligencja zdecyduje, kiedy taśma pójdzie w górę. Zawodnicy już nie będą sprytnie wykorzystywali nawyków określonych sędziów (jedni puszczali wyścig szybciej, jeszcze inni później). Teraz opcji jest milion. Nie ma możliwości wstrzelić się w algorytm jak dawniej niejako na czuja. Tylko czekać aż podobne rozwiązania trafią do PGE Ekstraligi z nowym beniaminkiem, mianowicie Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Wygrał on jakże pasjonującą walkę z Wilkami Krosno. Technologia od pewnego czasu występuje też w najpopularniejszej na globie piłce nożnej. Chodzi o system powtórek VAR. W efekcie nie będzie dochodziło do sytuacji niesłusznie przyznanych goli czy niezauważonych faulów kwalifikujących się na niezwykle cenne rzuty karne. Podobne komputerowe systemy są również w tenisie stosowane oraz w grze FIFA 16.

(fot. Canal+/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt