PREMIERA: Red Bull Mobile, sieć zniszczona przez Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Kiedyś czarowali klientów. Dziś nic z tego nie zostało. Takie nasuwają się wnioski, gdy dawny klient po latach postanowił sprawdzić ofertę sieci komórkowej Red Bull Mobile na kartę. Play ją wręcz zniszczył (właściciel submarki). Tylko tak należy rozumieć cennik na poziomie 0,39 PLN za minutę rozmowy czy 0,25 PLN za wiadomość tekstową SMS (multimedialna MMS kosztuje aż 0,45 PLN).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jakby to powiedziała młodzież, prawdziwa kaszana. I pomyśleć, że kiedyś dokładnie ta sama sieć komórkowa Red Bull Mobile szturmowała kolejne notowania My mobile RANKING w 2015 roku, co było dobitnie widać na graficznej osi czasu. Chodziło o fantastyczną promocję Darmowy Internet LTE, w skrócie DIL. Użytkownicy Pre-paid w  jej ramach otrzymywali aż 200 GB do wykorzystania na miesiąc z kosmicznym lejkiem 2 Mb/s.

Po dziś dzień nie ma tak kapitalnych akcji marketingowych, a szkoda. Obecnie Red Bull Mobile plasuje się dopiero na trzynastym miejscu My mobile RANKING. To wiele mówi o jej aktualnym stanie. Czasem można odnieść wrażenie, że telekom Play całkowicie postawił krzyżyk na niegdyś mocno dynamicznym Red Bull Mobile. Pozostaje więc zatem nic jak tylko oczekiwać jakiś pozytywnych zmian w kwestii tego uznanego podmiotu.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Red Bull Mobile, sieć zniszczona przez Play”

  1. marco Odpowiedz

    Nie tylko Red Bull Mobile zniszczyli ale również w Virgine Mobile ceny jednostkowe poszły w górę. Oby tylko Orange nie poszedł tą drogą i nie zniszczył NJU gdzie nadal możemy dzwonić za 19 gr, wysyłać sms-y po 9 gr a mms-y po 19 gr. Jeśli ktoś mało dzwoni i jeszcze na „wszelki wypadek” ma uruchomiony pakiet 1,2 zł dziennie to nie znajdzie lepszej oferty 🙂

    • Kamil

      Największą produkcja w historii polskiej sceny tech, czyli My mobile RANKING 🏆 #original_content zna odpowiedź na te pytanie 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt