Duże podwyżki w Virgin Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Jakby to powiedzieli krytycy, Play po przejęciu rozpoczął proces niszczenia marki Virgin Mobile dokładnie tak jak to zrobił w przypadku genialnego niegdyś Red Bull Mobile. Dziś oferta jest cieniem samego siebie sprzed lat. Fioletowy operator bowiem wprowadza od 5 kwietnia bieżącego roku naprawdę spore podwyżki. Wystarczy chociażby spojrzeć na cenę za wiadomość tekstową SMS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kiedyś za nią płaciliśmy tylko 0,09 PLN, a za chwilę będzie to już 0,25 PLN. Sporo, całkiem sporo jakby to powiedział klasyk. Reszta cen jest taka sama jak w przypadku niedawnych podwyżek w Play. Za minutę rozmowy w Virgin Mobile zapłacimy 0,39 PLN, zaś multimedialną wiadomość MMS aż 0,45 PLN. Koniec Eldorado to chyba najlepsze określenie. Tak więc w kwietniowym My mobile RANKING szykują się nam spore spadki.

Virgin Mobile może na nim zajmować sensacyjne odległe 18 miejsce. Dla porównania inna submarka Play, czyli Red Bull Mobile plasuje się na 15 pozycji My mobile RANKING. Są to słabe wyniki. Nawet Play jest w najnowszym zestawieniu na 11 miejscu i jednocześnie najgorszym graczem z tzw. W4 strukturalnych telekomów. Wyprzedzają go zarówno liderujące Orange, T-Mobile oraz Plus. Małe są ponadto szanse na odrodzenie się P4.

(fot. Virgin Mobile/Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Duże podwyżki w Virgin Mobile”

  • Kamil

   Chciwa korporacja zniszczy wszystko 👹

  • Marcin

   Mnie dziwi, że jeszcze tego nie zrobili. Fakt Mobile to przecież submarka Playa od samego początku, nie musieli jej kupować tak jak Virgina.
   Może mają podpisaną jakąś umowę z wydawcą Faktu, która nie pozwala im na podwyżki? Albo po prostu tak mało klientów korzysta z tej oferty, że nie ma sensu jej ruszać. Poza kodami dostępnym w gazecie (i udostępnianymi na forach internetowych) oferta niczym nie wyróżnia. Pakiety też nie powalają. Ta sieć to „przechowalnia numerów”.

  • Kamil

   15 miejsce maja w My mobile RANKING, czyli słabo. U mnie póki co dobre stawki w A2Mobile ❤️

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt