PREMIERA: Smartfon w cenie trzech laptopów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,50 na 6)
Loading...

Świat stanął na głowie. Tylko tak należy rozumieć ceny nowych flagowców z najwyższej półki high-end. Idealnym przykładem jest wydajna specyfikacja Sony Xperia 1 III dostępna za 5.700 PLN. Suma prawie 6.000 PLN bez wątpienia dla wielu Polaków jest nieosiągalna podczas zakupu smartfonu. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że zamiast topowej Xperii możemy mieć aż trzy laptopy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest widoczna na zdjęciu Toshiba Satellite C55-A-1JL kupiona w promocyjnej w cenie 1.900 PLN (zamiast 2.400 PLN). Kwota 1.900 PLN x3 = 5.700 PLN daje finalnie równowartość Sony Xperia 1 III. Notebook z procesorem Intel Core i3 oraz kartą graficzną Nvidia GeForce GT740M (2 GB) umożliwi zabawę z tak pięknymi grami wizualnie jak chociażby GTA V lub FIFA 16. O podobnym poziomie rozrywki możemy pomarzyć na telefonie.

W dodatku ten nieodżałowany laptop umożliwia rozbudowę skromnej domyślnej pamięci operacyjnej z 4 GB RAM do nawet 16 GB RAM. Potwierdza to podstrona www.pl.dynabook.com/discontinued-products/satellite-c55-a-1jl. Gdyby tak fizycznie ustawić trzy laptopy obok jednego smartfonu to gołym okiem zauważymy, co ma większą wartość materialną. Ten przykład dobitnie pokazuje jak niepostrzeżenie producenci nowoczesnych telefonów komórkowych zaczęli mocno windować ich ceny.

(fot. Toshiba/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY WINDOWS 8

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Smartfon w cenie trzech laptopów [My mobile TV]”

 1. CWP Odpowiedz

  Wideo pod wpisem w wersji niemieckiej. To nie może być przypadek i bardzo nieładnie opcje zza Odry promować. Już dobitnie widać, kto macza palce w tym portaliku i czemu treści są takie tendencyjne.

  • Kamil

   Akurat taki film znalazlem w jakosci HD podczas researchu

  • CWP

   Nie mogę się zgodzić, że to tylko tak wyszło. Jak wpisałem w youtube Windows 8 reklama, to od razu pokazała się po polsku w HD. Po wpisaniu Windows 8 commercial wyskoczyła wersja indonezyjska a obok zbitek reklam w róznych językach, ale po niemiecku nigdzie w miarę na początku wyników nie zauważyłem. Widać, że trzeba było specjalnie chcieć znaleźć ją po niemiecku!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt