PREMIERA: Po co mi to (komputer z Windows 11)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Sprzedaż komputerów wzrosła, co może być dla niektórych zaskoczeniem. Takie są globalne statystyki dostawców notebooków. Przyczyna niniejszego stanu rzeczy jest prosta. Masowa praca zdalna w dobie pandemii. Wiele osób potrzebowało nowego komputera do wydajniejszej oraz sprawniejszej pracy. Od cała tajemnica sukcesu laptopów. Do wypełniania obowiązków faktycznie okazały się niezastąpione.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem tak wyglądała historia oparta na faktach. Jeden człowiek pyta się drugiego, kiedy ostatnio włączał laptopa marki Acer. Padła odpowiedź, że rok temu. Nawet zakupy na Allegro są robione z poziomu smartfonu Xiaomi, choć kiedyś zawsze do tego celu był włączany najbardziej poważny notebook. W wielu domach wcale nie ma komputera. Ponadto po dużych problemach z Windows 10 na tle Windows 7 mało kto mu znowu zaufa.

Jakby tego było mało, najnowszy Windows 11 zwiększył w locie wymagania sprzętowe. W efekcie już nie zadziała na prawie każdym komputerze jak jego poprzednik. Współczesnego konsumenta dziś zdecydowanie bardziej interesują mobilne systemy operacyjne oraz powiązane z nimi nowości jak chociażby Android 12 czy iOS 15. Windows czy MacOS to za chwilę będzie temat wyłącznie dla specjalistów jako narzędzie ich pracy.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt