PREMIERA: Telefon dziś to nowy komputer

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niesamowite rzeczy dzieją się na naszych oczach. Jeszcze nigdy bowiem w dziejach technologii komputer osobisty nie był tak zbędny oraz mało potrzebny. Jakby tego było mało coraz częściej pada odpowiedź u wielu Polaków, że nie mam w domu kompa. W sumie to nie jest on nikomu potrzebny. Wszystkie niezbędne proste czynności wykonamy wygodniej na smartfonie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Komputery zostaną w użyciu tylko przez profesjonalistów, ewentualnie artystów czy inżynierów. Cała reszta populacji praktycznie wcale nie będzie sobie nimi zawracała głowy. Gry przeniosą z mało wygodnych notebooków z wydajną kartą graficzną nawet jeśli taką posiadają na konsolę Xbox One w salonie. Zdecydowanie lepsza jest bowiem rozrywka na kanapie z bezprzewodowym padem Bluetooth w dłoni oraz dużym telewizorem.

Nikt przecież nie lubi się garbić czy to w pracy biurowej oraz później na rozrywce z grami. Jakby tego było mało, komputerowy Windows 10 ma zapewnić darmowe przeniesienie gier na platformę Xbox One. Wtedy nawet do zabawy notebook nie będzie włączany. To może być ich ostateczny koniec. Nie zdziwmy się więc jak ktoś wydaje po kilka tysięcy złotych za flagowy model smartfonu. Wszak to jest jego drogi nowy komputer jak kiedyś cieszyliśmy się zakupem popularnego blaszaka do nauki (i gier).

(fot. Apple/My mobile)

JESZCZE NIGDY W DZIEJACH KOMPUTER NIE BYŁ TAK ZBĘDNY

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Telefon dziś to nowy komputer”

    • Kamil

      W nieco innym kontekście, ale chyba sam przyznasz że komputery jeszcze nigdy nie były tak mało potrzebne przeciętnemu Kowalskiemu w historii? 🤔

    • Kamil

      Szczerze? Gdybym sprzedal My mobile już nigdy bym nie potrzebował notebooka w domu, spokojnie gry przeniósłbym na Xbox One i tam się bawił jak to się stało z filmami w Apple TV 📺

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt