PREMIERA: Filmów YouTube już się nie ogląda praktycznie wcale na komputerze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Era Post-PC to tematyka wielokrotnie już poruszana na łamach serwisu My mobile. W największym skrócie chodzi o upadek komputerów jako urządzeń klienckich służących do odbioru internetowych usług na tle dajmy na to odpowiedników mobilnych. Weźmy na ten przykład popularny portal z klipami wideo YouTube. Są osoby, które praktycznie wcale nie oglądają go na notebooku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Do przeglądania ulubionych twórców używają oni specjalnych przystawek telewizyjnych z rewelacyjnym Apple TV na czele. Nie wolno zapominać o wciąż najpopularniejszych smartfonach oraz nieco mniej tabletach. Do tego dochodzą inteligentne telewizory określane mianem SmartTV. Przykład z konsumowaniem treści YouTube jak na dłoni pokazuje nam schyłek komputerów osobistych w przypadku zwykłych klientów.

Ani się obejrzymy, a laptopy lada moment będą zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalistów pracujących na nich. Już teraz wielu lepszych pracodawców z branży informatycznej (IT) oferuje służbowego MacBooka do komfortowego wypełniania obowiązków. Mało kto zaś by go kupił tylko do przeglądania internetu z nadmienionym wyżej YouTube na czele. Do tego celu zdecydowanie lepiej sprawdzają się smartfony czy dedykowane przystawki telewizyjne.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10866 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Filmów YouTube już się nie ogląda praktycznie wcale na komputerze”

  1. sev3 Odpowiedz

    W bankowości wciążv przydatny jest pecet. Choćby po to by aktywować aplikację mobilną. I ogólnie w aplikacjach mobilnych, nie można wykonać wielu funkcji które są dostępne na www. dotyczy to Oprócz bankowości, także allegro, operatorów telefonii itd.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt