PREMIERA: Komputer osobisty R.I.P

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,33 na 6)
Loading...

Koniec komputerów ma miejsce na naszych oczach. Dotyczy to również odpowiedników przenośnych. Już wkrótce, bo we wrześniu bieżącego roku nowy notebook marki Toshiba, na którym powstał niniejszy artykuł osiągnie zadziwiający czas 2 lat bez praktycznie żadnego włączania w celu czytania internetu ulubionych witryn. Do surfowania po sieci web z powodzeniem służy telefon.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przypomina to nieco niedawno opisywaną na łamach My mobile historię w zasadzie z zerowym uruchamianiem komputera do oglądania YouTube. Od tego służy przystawka podłączana do odbiornika albo nowoczesny telewizor z funkcjami smart. Rewolucja mobilna dzieje się na naszych oczach, a sprzedaż notebooków leci łeb na szyję. Dzisiaj komputerów używają w zasadzie tylko profesjonaliści do poważnej pracy.

Pod tym określeniem należy rozumieć obróbkę grafiki, filmów wideo, zadania związanie z serwerami (administracja, przesyłanie plików przez programy typu FTP) oraz programowaniem czy w końcu produkcją treści. Tej niestety wciąż nie da się wykonać na typowo mobilnych środowiskach Android czy iOS. Era Post-PC zaczęła się już w 2014 roku i na dobrą sprawę postępuje po dzień dzisiejszy. To dlatego topowe smartfony typu Samsung GALAXY S8 z Apple iPhone 7 na czele kosztują często więcej niż wydajny notebook.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.14 komentarzy do “PREMIERA: Komputer osobisty R.I.P”

  1. Krzysztof Odpowiedz

    Telewizora nie mam bo nie oglądam telewizji. YouTube i filmy ogladam na monitorze 27′ komputera, podobnie jak wole tam czytac serwisy witryn informacyjnych. Czasem grywam w Diablo oraz mam stale gry przegladarkowe, ktore w wersji aplikacji mobilnej sa okrojone z wielu przydatnych funkcji a wersji desktopowej nie uruchomi sie na smartfonie poniewaz brak flash. Zakupy internetowe czy to ze sklepu czy z Allegro – wygodniej robic korzystajac z komputera.

    Sprzet mobilny mam z ekranami 5,7 i 6,44 tak wiec wielkosc jest komfortowa – ale nie zastapi to komputera.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt