PREMIERA: Doda październikową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czas na kolejną gwiazdę miesiąca w My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nią piosenkarka Doda, która karierę zaczynała od brzmień typowo rockowych. Bez wątpienia jej największym hitem jest utwór Mam Tylko Ciebie nagrany jeszcze z zespołem Virgin. Aż trudno w to uwierzyć, ale premiera teledysku miała miejsca dwadzieścia lat temu, bo w 2002 roku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Później artystka mocno poszła w gatunek pop, zapewne z uwagi na największą popularność oraz komercjalizację. W 2014 roku poznaliśmy kolejną niezłą pozycję o nazwie High Life. Jego proroczy tekst, wielki świat, miało być pięknie, jest byle jak być może stał się metaforą do przyszłości, co dobitnie jest widać w programie na Polsat Go (Doda, 12 kroków do miłości). Najnowsze klimaty wokalistki to wyraźnie scena muzyki klubowej.

Wystarczy nadmienić tytuł Melodia Ta z bieżącego roku. Pozycja będzie promować album Aquaria z okazji 20-lecia pracy artystycznej. Trzeba przyznać, że Melodia Ta bardzo szybko wpada w ucho. Producent bez wątpienia zrobił kapitalnie swoją robotę. Utwór jest klimatyczny i z pewnością stanie się hitem. W tej chwili ma przeszło 7 milionów odsłon w serwisie YouTube, co tylko potwierdza jego dużą popularność. No cóż, pozostaje zatem nic jak tylko czekać na kolejny wysyp przebojów.

(fot. Doda/My mobile)

WBREW POZOROM DODA MA KILKA PRZEBOJÓW

VIRGIN – MAM TYLKO CIEBIE

DODA – HIGH LIFE

DODA – MELODIA TA

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Doda październikową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt