Świetne marketingowe partnerstwo Realme i Kodak

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Realme nigdy nie uchodziło za markę fotograficzną. Wystarczy nadmienić jego niedawną premierę modelu gamingowego, który pod względem robionych zdjęć niezbyt specjalnie błyszczał. Nadchodzi jednak znaczne ulepszenie modułu aparatu. Wszystko za sprawą nadchodzącej współpracy z legendarną wręcz marką Kodak. Któż z nas nie miał urządzenia tego brandu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aż łezka się w oku kręci jak się przypomni wywoływanie zdjęć u fotografa z kliszy właśnie aparatu Kodak. Człowiek liczył dosłownie każde z 36 kadrów. Teraz mamy w smartfonie setki, jeśli nie tysiące przypadkowych ujęć. Realme tym samym pójdzie drogą Vivo współpracujące z Carl Zeiss. Oficjalnie partnerstwo zostanie ogłoszone przy okazji kolejnej premiery flagowca. Co ciekawe, są elementy wspólne dwóch logotypów.

Wystarczy spojrzeć na krój logo na powyższej grafice. Zarówno Realme jak i Kodak mają charakterystyczne wcięcie na wzór trójkąta. Chodzi o fragment liter R oraz K. Trzeba przyznać, iż pod względem designu wizualnie mamy spójność. Oby więc z wspólnych działań wyszło wiele dobrego. Skorzystają na tym bowiem sami klienci wykonując kapitalne zdjęcia gwiazd na nocnym niebie chociażby za pomocą trybu astrofotografii.

(fot. Realme/Kodak/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt