PREMIERA: Największe pudełko, wręcz karton w historii telefonów od Vivo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po raz kolejny okazuje się, że życie pisze najlepsze scenariusze. Zwykły spacer w sklepie z elektronika nie dla idiotów był inspiracją do stworzenia niniejszego artykułu. Nawiązuje on do publikacji z zeszłego roku, w której My mobile narzeka na zbyt małe pudełka telefonów niczym paczki chipsów bez efektu woow. Jak na przekór losu, Vivo Y70 ma smartfon w dużym kartonie jak laptop.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to efekt akcji marketingowej, w której producent (chińska marka jest partnerem startującego w piątek opóźnionego Euro 2020 w Piłce Nożnej) dodaje gratis do inteligentnego telefonu komórkowego nawet plecak firmowany tym jakże ważnym wydarzeniem w świecie futbolu. Naprawdę później takie gratisy mogą cieszyć, zwłaszcza jak urządzenie jest prezentem dajmy na to dla młodej osoby.

Ci starsi też mogą miło się poczuć z dodatkowymi bonusami w momencie zakupu wyczekiwanego smartfonu. Ważne, aby nie był on wliczony w cenę jak słuchawki Bluetooth. Na tym bowiem nie polega dobry marketing, a co najwyżej pseudo-marketing. Tymczasem partnerstwo Vivo z UEFA nie jest przypadkiem. Dostawca ten jest już w gronie pięciu największych producentów telefonów komórkowych świata. To sporo znaczy.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt