PREMIERA: Sony dziewiątą najbardziej innowacyjna firmą świata

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pierwsza dziesiątka najbardziej innowacyjnych firm świata według Boston Consulting Group prezentuje się następująco. Apple, Alphabet (Google), Amazon, Microsoft, Tesla, Samsung, IBM, Huawei, Sony i Pfizer. Szczególnie mocno serwis My mobile zwraca uwagę w tym zestawieniu na markę z japońskiego Tokio. Zwłaszcza w segmencie smartfonów miała ona niedawno bowiem wielki problem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nikt bowiem (w skali globalnej konkurencji z liczbą setek milionów sztuk sprzedanych urządzeń) nie chciał kupować Xperii. Najwidoczniej innowacje w stylu panoramiczny ekran o proporcjach kinowych CinemaWide, mimo iż robi robotę to nie znalazł uznania w oczach masowego konsumenta. Do tego dochodzi brak notchy, aparatów typu wysp czy innych udziwnień współczesnych inteligentnych telefonów komórkowych.

To samo można powiedzieć o genialnie wręcz umiejscowionym czytniku linii papilarnych z boku smartfonu. Być może zawiodła tutaj zbyt mało intensywna komunikacja marketingowa. Wszak o Apple mówi zawsze cały technologiczny sektor medialny. Sony na jej tle jest zdecydowanie mniej zauważany. Tymczasem nieco z zaskoczenia stał się dziewiątą siłą globu pod względem innowacji. My mobile z kolei jest najbardziej innowacyjnym medium technologicznym w Polsce, stąd hashtag #1 obok logo.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.



Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt