PREMIERA: Aż 70% wzrosty Tesli w Polsce [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pogoda dla bogaczy ma się świetnie. Pandemia w wielu przypadkach w żaden sposób nie przeszkodziła im w zarabianiu dużych pieniędzy. Nic więc dziwnego, że wskutek jakże marnie oprocentowanych lokat bankowych inwestują oni swój kapitał w dobra luksusowe. Co ciekawe, tylko w skali roku sprzedaż elitarnych samochodów elektrycznych Tesla wzrosła aż o 70%.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I mówimy tutaj o relatywnie mało zamożnym kraju Polska na tle Europy Zachodniej. Według najnowszego numeru tygodnika Newsweek Polska strumień pieniędzy przechodzi w formie inwestycji na masową wręcz skalę w wszelkiego rodzaju aktywa. Wracając do marki premium jaką bez wątpienia jest Tesla, jej e-auta są bardzo drogie. Średnio kosztują bowiem pół miliona złotych. Dla wielu Polaków suma 500.000 PLN to cały majątek życia.

Przedsiębiorcy z dużymi sukcesami mogą sobie jednak pozwolić na nową Teslę. Tymczasem rozmawiamy tutaj wyłącznie o pojedynczym egzemplarzu nowoczesnego samochodu sterowanego na dobrą sprawę aplikacją w telefonie. To właśnie za jej pomocą możemy przywołać auto do nogi (był ten efekt woow nadmieniony w genialnym programie motoryzacyjnym The Grand Tour na platformie Amazon Prime Video), włączyć zdalnie klakson, światła czy otworzyć drzwi. Oczywiście sprawdzimy też stan baterii.

(fot. Tesla/My mobile)

SAMOCHÓD TESLA STEROWANY JEST PRZEZ APLIKACJĘ

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt