PREMIERA: iPhone 5S pracuje nawet 8 godzin dziennie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć prawdziwy tytan pracy ten iPhone 5S od Apple. Potrafi on bowiem działać bez przerwy na obciążeniu nawet 8 godzin. Weźmy pod uwagę następujący scenariusz zdarzeń. Pierwsze 3 godziny to używanie jako tablet podczas czytania powiadomień z aplikacji oraz wiadomości na witrynach internetowych na rewelacyjnej przeglądarce Safari (tzw. miniResearch).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Następnie wykorzystujemy go dalej 5 godzin w formie dekodera, a dokładniej mówiąc źródła sygnału z aplikacji HBO GO dla Apple TV dzięki wykorzystaniu technologii klonowania obrazu AirPlay. Tym samym sposobem otrzymujemy 8 godzinną normę, niczym pracownika na pełnym etacie. Tak w wybrane dni tygodnia potrafi działał niezniszczalny, pancerny wręcz Apple iPhone 5S (tyle, że z non stop podczepioną ładowarką).

Bateria w przeciwieństwie do smartfonu nie jest już tak niezatapialna. Najprawdopodobniej na dniach zostanie on zastąpiony iPhonem SE (2016), który wciąż jest dobrym wyborem. Na tle iPhona 5S posiada on bowiem technologię AR (rzeczywistości rozszerzonej), obsługę pięknych kafelków w iOS 14 czy w końcu padów typu oryginalny kontroler Xbox od Microsoft. Dzięki temu po strumieniowaniu ekranu na Apple TV 3rd można zrobić jeszcze konsolę do gier bez opóźnień transmisji jak w nieoficjalnym Androidzie.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt