Wi-Fi Calling dostępne w NJU Mobile [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Sieć komórkowa NJU Mobile (będąca submarką telekomu Orange) otrzymała wsparcie dla technologii Wi-Fi Calling. Dotyczy to zarówno klientów abonamentowych jak i popularnych niegdyś karciarzy. W efekcie będzie możliwe znaczne obniżenie kosztów telekomunikacyjnych. Wszak rozmowy czy wiadomości obsługiwane będą po Wi-Fi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ostatnio podobnym wdrożeniem Wi-Fi Calling mógł się pochwalić T-Mobile dla użytkowników na kartę oraz Mobile Vikings. Teraz dołącza do nich NJU Mobile. Wirtualny operator MVNO obecnie zajmuje środek stawki, mianowicie dopiero dziesiąte miejsce w My mobile RANKING. Nie jest to jakoś szczególnie rewelacyjny wynik. Kiedyś bowiem sieć komórkowa promowana żółtym ziemniakiem znajdowała się w czołówce zestawienia.

Nie zmienia to jednak faktu, iż NJU Mobile ma na liczniku całkiem przyjemny milion klientów. To naprawdę sporo. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie produktowej www.njumobile.pl/oferta/wificalling. Na koniec warto nadmienić, że standard Wi-Fi Calling wspierają wyłącznie najnowsze modele smartfonów. Starsze inteligentne telefony komórkowe niestety muszą obejść się smakiem w tej kwestii.

(fot. NJU Mobile/My mobile)

NJU MOBILE ŚWIĘTUJE MILION KLIENTÓW

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Wi-Fi Calling dostępne w NJU Mobile [My mobile TV]”

 1. adik Odpowiedz

  I prawie żadnego telefonu od Xiaomi, to śmieszne że żaden z serii Redmi nie ma obsługi, pomimo że sami takie telefony sprzedają. Polityka Orange w kwestii wsparcia Wifi Caliing jak i VoLTE jest mocno zacofana, i jest tak od samego początku działania tej usługi. Nie działa usługa nie dlatego że sprzęt nie obsługuje, tylko dlatego że Xiaomi nie smaruje tyle hajsu co Samsung i Apple.

  • Kamil

   Za to jest Sony Xperia 10 z Android ?❤️? na pokładzie

 2. marco Odpowiedz

  Nju Mobile bardzo dobra sieć pod każdym względem. Wielu moich krewnych i znajomych korzysta z niej zwłaszcza po ucieczce z T Mobile czy fatalnie działającej jakościowo a2mobile. Oby tylko Orange nie zepsuło oferty. Jeśli ktoś korzysta jedynie z internetu to pakiet 9 Gb za 9 zł na 31 dni jest rewelacyjny.

  • Kamil

   Z A2Mobile mocno się poprawiło, za to NJU Mobile było kiedyś mocniejsze w My mobile RANKING ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt