Orange najbardziej lubianą siecią w Polsce, zaś Play najmniej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę dziwnie się patrzy na te nowe logo Orange. Wywołuje ono skojarzenia z grą Minecraft albo Pac-Man (obie są pikselowe). Nie zmienia to jednak faktu, iż właśnie Orange jest ulubioną siecią komórkowa Polaków. Takie nasuwają się wnioski, jeśli weźmiemy pod uwagę proces przenoszenia numerów MNP za 1Q/2021. W tym czasie aż 401 tysięcy osób zmieniło operatora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Najbardziej lubiany w kraju nad Wisłą telekom Orange miał nadwyżkę niespełna 31 tysięcy klientów. Później był T-Mobile z stratą 2,8 tysiąca numerów. Następny jest Plus z finalnym odpływem 19 tysięcy użytkowników. I teraz czas na prawdziwą bombę. Play był na minusie potężne 53 tysiące konsumentów. Krytycy sieci zarzucają jej słabe oferty oraz wysokie ceny telefonów. Takie opinie możemy przeczytać w internetowych komentarzach.

Teraz jeszcze szybki rzut okiem na graczy wirtualnych MVNO. Tutaj jak zawsze gwiazdą jest Premium Mobile z nadwyżką 13 tysięcy numerów. Co trzeba koniecznie nadmienić, zalicza się do tego po fuzji z nią także marka A2Mobile, wieloletni triumfator My mobile RANKING. Za nim są następująco Mobile Vikings (3,7 tysiąca osób na plusie), Lajt Mobile (1,7 tysiąca), Virgin Mobile (1,3 tysiąca), Lycamobile (-391) czy Tijara Mobile (-2).

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt