PREMIERA: Mimo podwyżek, A2Mobile wciąż ma niskie ceny jednostkowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Inflacja szaleje w zastraszającym tempie. Sieci komórkowe Play czy Virgin Mobile mocno podwyższyły ceny. Nawet mBank od marca robi podwyżkę do 10 PLN z 7 PLN za rzadkie używanie karty wraz z obrotem w miesiącu. Na całe jednak szczęście nie wszędzie jest tak dramatycznie źle. Wystarczy nadmienić operatora wirtualnego MVNO o nieco wdzięcznej nazwie A2Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tam wciąż zapłacimy niską i atrakcyjną cenę jednostkową zaledwie 0,10 PLN za minutę rozmowy, wiadomość SMS czy MMS. A2Mobile nadal trzyma wysoki poziom, choć czuje na plecach mocnych rywali Orange wraz z T-Mobile. Niepokoić zaś może fraza cennik promocyjny dostępny w stopce oficjalnej witryny internetowej telekoma na www.a2mobile.pl/cennik. Sugeruje on możliwość wyłączenia dosłownie w każdej chwili.

Póki jednak co nic takiego nie nastąpiło i dobrze aż chciałoby się powiedzieć. Gdyby to się faktycznie stało wtedy sieć komórkową A2Mobile czekają naprawdę spore spadki w zestawieniu My mobile RANKING. Większość jego rywali bowiem startuje z zerami (śliwkami) na początkowych kategoriach. Tak to A2Mobile jest takim małym, zupełnie niedocenianym oraz nieznanym operatorem dla zwykłego, masowego konsumenta.

(fot. A2Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Mimo podwyżek, A2Mobile wciąż ma niskie ceny jednostkowe”

 1. marco Odpowiedz

  W Plusie i T-mobile również ceny się nie zmieniły choć jest drożej.
  A co do mBanku to taki trochę Play. Marka kultowa, wielu młodych z niego korzysta od lat i wydaje im się że nadal jest tak dobrze. Dziś o wiele taniej jest choćby w PKO BP. Dla wielu młodych siła marki robi swoje.

  • Kamil

   Dla mnie w gre wchodzi tylko MNP Orange lub T-Mobile, choc A2Mobile jest milym rodzynkiem w domowym ciescie dla osob niepotrzebujacych NL dla rozmow czy wiadomosci korzystających chociażby z Messengera 🥧

 2. Pan Twardowski z księżyca Odpowiedz

  Aż dziwne że tak mało pozytywnego o T-Mobile jak jest on tego portalu oficjalnym partnerem. Za mało T-Mobile inwestuje w my-mobile? W ogole dziwne bo odkad bylo to na facebooku my-mobile ze partneruje oficjalnie t-mobile to jakos nic sie tak nie dzieje.

  • Kamil

   My mobile prowadzi rozmowy z roznymi korporacjami, a na fejsie masz jedynie zapytanie wzgledem czytelnika

   Pozdrawiam,

   Dzial komunikacji korporacyjnej My mobile 🏆 #original_content

  • Pan Twardowski z Księżyca

   To było tak napisane jak stwierdzenia faktu o partnerstwie a przy okazji tylko pytanie czy by nie przejść numerem telefonu do T-Mobile. A to dwie różne rzeczy. Możesz mieć przecież partnerstwo i telefon prywatny numer w innej sieci.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt