PREMIERA: Sala Samobójców Hejter już na Netflix, a w telewizji TVN dopiero za 2 lata [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielki hit polskiej kinematografii ostatnich lat, czyli film Sala Samobójców Hejter oficjalnie trafił na największą platformę streamingową globu Netflix. Jednak nie o obrazie będzie mowa, a czymś zupełnie innym. Chodzi o fakt długiego czekania, zanim ten będzie miał darmową premierę na antenie telewizji TVN. Zazwyczaj trzeba na nią poczekać aż dwa lata.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie dopiero w piątkowym cyklu Superkino w 2023 roku zobaczymy projekcję. Trochę długo jakby to powiedział klasyk. Tymczasem można dziś kliknąć w celu szybszego obejrzenia na podstronę www.netflix.com/pl/title/81270667. Co ciekawe, pierwszy jego debiut mogliśmy oglądać na antenie Canal+. Wszak jest on koproducentem obrazu podobnie jak TVN. Ten przykład po raz kolejny potwierdza nieunikniony smutny koniec telewizji nafaszerowanej reklamami jak narkotyki na plantacji w serialu Narcos.

Teraz dzięki innowacyjnemu systemowi naprzemiennemu My mobile płacimy tylko 31 PLN miesięcznie za świetne treści wideo bez jakichkolwiek reklam (na zmianę włączamy sobie co miesiąc HBO GO, Amazon Prime Video czy Netflix i tak w kółko nadrabiamy zaległości, stąd ten średni niski koszt). Na koniec warto na chwilę wrócić do produkcji Jana Komasy, gdzie główny bohater (tytułowy hater) miał ciężką pracę moderatora serwisu społecznościowego polegającą na usuwaniu drastycznych zdjęć. Stąd być może trauma.

(fot. Hejter/Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU SALA SAMOBÓJCÓW HEJTER (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Sala Samobójców Hejter już na Netflix, a w telewizji TVN dopiero za 2 lata [My mobile TV]”

 1. sev3 Odpowiedz

  Otóż tak powinna by wyglądać ścieżka premiery filmu (hitu):
  1. Najpierw w kinie. (Gdy nie ma pandemii)
  2. Miesiąc później lub jednocześnie – płatne wypożyczenie VOD z wysoką ceną. Od 25 zł. Tyle żeby było dostępne we wszystkich serwisach VOD.
  3. Kolejny miesiąc lub ich kilka później. Dostęp w abonamentach (np Netflix) oraz niższe ceny za wypożyczenie VOD ok 10 -20 zł
  4. Po ok roku.(może pół roku) Dostęp w płatnych telewizjach. (HBO, Canal +, itp). Niższe ceny VOD ok 10.
  5. Po 2 latach – dostępny w darmowych telewizjach(Polsat, TVN itp). Symboliczne ceny w VOD ok 4 zł za jednokrotne wypożyczenie.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt