PREMIERA: VOD od TVN i Polsat nie mają szans w starciu z Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

My mobile nie ma żadnych wątpliwości. Wspólny nowy gracz VOD od telewizji TVN oraz Polsat nie ma najmniejszych szans w starciu z gigantem rynku o nazwie Netflix. I nie pomoże w tym nawet połączenie sił wielkich grup medialnych TVN Discovery z Cyfrowym Polsatem. W zasadzie od zawsze chodzi o ten sam problem. Brak wartościowych treści.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Programy w stylu randek bez zobowiązań na rajskiej wyspie, gdzie łamane są wszelkie zasady obyczajowe czy konserwatywne (Polska takim krajem jest) promujące liberalne wartości nie są warte złamanego grosza od widza. Ten wybierze treści premium jak chociażby ostatni rewelacyjny dokument Podróże z Zakiem Efronem po świecie. Popularny aktor miał dość wyniszczającego Hollywood, gdzie chciał coś zmienić w swoim życiu.

Dziś TVN i Polsat przegrywają nawet z YouTube napędzanym przez utalentowanych twórców amatorów. Aczkolwiek to się również zmienia. Produkcje przez tzw. autorów internetowych stoją na coraz wyższym poziomie. Dziś nie mają oni zupełnie czego się wstydzić. Ich treści mogą być śmiało emitowane w telewizji czy publikowane w poważnej prasie z uwagi na wielki talent poparty wieloletnią ciężką sumienną pracą.

(fot. My mobile)

CYTAT ARTYKUŁU:

„Programy w stylu randek bez zobowiązań na rajskiej wyspie, gdzie łamane są wszelkie zasady obyczajowe czy konserwatywne (Polska takim krajem jest) promujące liberalne wartości nie są warte złamanego grosza od widza”

MATERIAŁ PROMOCYJNY PODRÓŻE Z ZAKIEM EFRONEM (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11337 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt