PREMIERA: Showup.tv ma aż 9 milionów użytkowników i streamerki z zarobkami 20.000 PLN miesięcznie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

streamerzy i streamerki jakby to powiedział klasyk. Jak możemy przeczytać w najnowszym tygodniku Newsweek Polska, znany serwis Showup.tv z transmisjami na żywo z filmami dla dorosłych może się pochwalić zawrotną liczbą aż 9 milionów użytkowników. Gdyby tak uwzględniać go w normalnym tzw. megapanelu to jest on trzecią siłą internetu w Polsce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przegrywa jedynie z wielkimi portalami typu Wirtualna Polska (12,7 miliona użytkowników) czy Onet (12,6 miliona). Pokonuje nawet Gazeta.pl (5,8 miliona) czy Interia.pl (5,3 miliona). Ponadto najlepsze, czyli najpopularniejsze streamerki Showup.tv zarabiają nawet 20.000 PLN miesięcznie, czyli dokładnie tyle samo co starsi programiści (seniorzy). Złośliwcy zapewne powiedzieliby, że praca jest przyjemniejsza.

Oczywiście serwis z treściami dla osób pełnoletnich nie może liczyć na zyski z reklam z uwagi na kontrowersyjną zawartość. To samo można powiedzieć o promocji w wyszukiwarce Google. Mimo tego zapewne radzi sobie znakomicie na modelu abonamentowym. Aby obsłużyć tak duży ruch, potrzeba z pewnością potężnych serwerów jak w pierwszym odcinku piątego sezonu serialu Homeland z lokalizacją w Berlinie.

(fot. Showup.tv/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Showup.tv ma aż 9 milionów użytkowników i streamerki z zarobkami 20.000 PLN miesięcznie”

 1. Derick Odpowiedz

  Nikt ich od lat bardziej nie rozreklamował na Interii, WP, DP niż ja. Powinni mi płacić prowizje. 🙂

  • Kamil

   Twój ulubiony startup powiadasz, bo nie ma aktorek jak z Hollywood tylko real world 👸💄💅

 2. Derick Odpowiedz

  Nie, nie, Showup służył mi tylko do przekierowywania zainteresowania widzów, odbierania ruchu naszym clickbaitowym sługusom Googla, czyli WP i reszcie podobnych portali, aby obniżać im zyski.
  Właściciel jednak nie docenił moich zasług, więc teraz uczę ludzi jak korzystać z kamerek bez ograniczeń czasowych wizji, czyli odłączania okien wideo. 🙂

  • Kamil

   Kazdy tam wchodzi robic tzw. robotki reczne 😉 #skumaj_przekaz

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt