YouTube w 4K dla każdego telefonu z zielonym robotem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacja YouTube na zielonego robota zyskała ciekawą funkcję. Jest nią możliwość odtwarzania filmów w jakości 4K (z standardem HDR włącznie) nawet jak ekran smartfonu nie posiada takiej rozdzielczości. Wcześniej podobna opcja była dostępna w pozycji YouTube na iOS 14. Co warto nadmienić, wpływa to zauważalnie lepiej na ostrość generowanego obrazu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety rodzi też problemy w postaci klatkowania czy lagowania się. Najprawdopodobniej ma to związek z ograniczoną wydajnością danego inteligentnego telefonu komórkowego. Aczkolwiek sporo średniaków wspiera natywnie nagrywanie w 4K z stabilizacją obrazu włącznie, czego najlepszym przykładem jest chociażby Sony Xperia 10. Już wkrótce serwis My mobile przeprowadzi stosowane testy usługi YouTube w Ultra HD.

Na ten moment musimy pamiętać, że opcja jest udostępniana falami. To dlatego część użytkowników ją widzi, a inna nie. Stosowna cierpliwość jednak popłaci. Zaczniemy bowiem oglądać piękne kadry na wyświetlaczu Full HD+ z treściami 4K. Skromne ekrany HD+ takiego efektu oczywiście nie uświadczą. Tam na dobrą sprawę gołymi oczami widać piksele oraz negatywne ząbkowanie zaokrąglonych rogów, jeśli się dobrze wpatrzymy.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt