PREMIERA: Życie bez Endomondo jest ciężkie, ale są zamienniki aplikacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koniec aplikacji Endmondo dla wielu entuzjastów sportu był wstrząsem. My mobile nawet wykonało prosty test. Nie robiło wcale aktualizacji pozycji Endomondo (w celu uniknięcia zobaczenia komunikatu o końcu usługi), aby jeszcze poużywać tytułu. Niestety dostawca Endomondo faktycznie wyłączył zgodnie z zapowiedziami pierwszego dnia stycznia nowego roku serwery, przez co namierzanie GPS nie działało.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W praktyce życie bez Endomondo okazało się trudne. Ciężko znaleźć tak samo dobrą aplikację z podobnym lektorem oraz synchronizacją z Relive do tworzenia animowanych filmów z wypraw. W tym miejscu serwis My mobile poleci dwie. Pierwsza to szereg niestety rozbitych aplikacji MapMyFitness (to jest bez wątpienia największa wada) od Under Armour (przejęło Endomondo w przeszłości), czyli Map My Ride (rower), Map My Walk (chodzenie) czy Map My Run (bieganie) z bezproblemowym łączeniem z Relive bez irytujących zabaw z każdorazowym ręcznym wyciąganiem plików fix GPS, a następnie ich importowaniem. Wielka szkoda, że nie ma wszystkiego w jednej pozycji MapMyFitness.

Więcej szczegółów w sklepie Google Play na Androida www.play.google.com/store/apps/developer?id=MapMyFitness,+Inc.&hl=pl&gl=pl oraz App Store na iOS www.apps.apple.com/pl/developer/under-armour-inc/id291890423?l=pl. Kolejne niedopracowanie to słaby lektor polski, często mieszający język z angielskim. Zupełnie tego problemu nie ma w pozycji Caynax Sports Tracker. Tam komendy głosowe działają pięknie po polsku jak w Endomondo. Do tego na deser mamy tryb ciemny w mapie z przebytą trasą w sam raz do wytycznych Android 10. Mamy za to inną niedogodność, czyli brak połączenia z Relive. Tytuł jest na zielonego robota za darmo do pobrania z www.play.google.com/store/apps/details?id=com.caynax.sportstracker&hl=pl&gl=pl.

(fot. MapMyFitness/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Życie bez Endomondo jest ciężkie, ale są zamienniki aplikacji”

  1. Kamil Odpowiedz

    Co ciekawe, odpisal mi tworca appki Caynax z Lublina, ponoc ma duzo zapytan w sprawie integracji z Relive

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt