PREMIERA: Największa zaleta vlogów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Vlogi najlepsze lata świetności chyba już mają dawno za sobą. Nie zmienia to faktu, iż posiadają potężny atut. Chodzi o przenoszenie widza do środka akcji za sprawą widoku pierwszej osoby jak w grze typu FPP. W dodatku nie trzeba zakładać na głowę okularów VR (technologia ta jest upadła nawet względem koncernu Google, stąd koniec rozwijania projektu Daydream).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Całą robotę robią za nas niezwykle mocno utalentowani YouTuberzy jak chociażby Casey Neistat, kiedyś nowojorczyk a dziś kalifornijczyk. Wystarczy tylko uruchomić aplikację YouTube i po sprawie. Czujemy się jakbyśmy na żywo byli w jego domu w Los Angeles. To jest właśnie ta magia. Vlogi ją mają na tle coraz to nudniejszej linearnej telewizji. Co ciekawe, polskie gwiazdy platformy Google powoli tracą swój blask na tej konwencji.

Wystarczy nadmienić YouTuberkę littlemonster96, której filmy notują zaledwie 30 tysięcy odsłon. Potwierdza to podstrona www.youtube.com/user/littlemooonster96/videos. To jest stosunkowo mało na tle tej wielkiej platformy. Na YouTube liczą się wyniki 100 tysięcy minimum albo 1 milion zalecane. Bardzo ciężko jest być non stop na szczycie. W efekcie może dojść do bolesnego końca kariery influencerki jak w dokumencie HBO GO.

(fot. Casey Neistat/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt