PREMIERA: Nowe Apple TV ma gorszą aplikację YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie każda nowsza wersja aplikacji czy produktu jest lepsza. Wie to każdy miłośnik technologii mobilnych i nie tylko. Idealnym przykładem potwierdzającym te stwierdzenie jest chociażby pozycja YouTube dostępna na Apple TV 3rd oraz Apple TV HD (dawniej Apple TV 4th) czy Apple TV 4K. W tych ostatnich przypadkach mamy bowiem klasyczną aplikację z Android TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem na leciwym Apple TV 3rd tytuł YouTube ma zdecydowanie lepszy wygląd czy ogólnie rozumiany feeling (przyjemność korzystania przez użytkownika), o designie nie wspominając. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, iż za przygotowanie aplikacji odpowiadał zespół deweloperów Apple, a nie Google z uwagi na brak API dla tak starego urządzenia. Podobną kopię YouTube z Android TV znajdziemy na konsoli PlayStation 4.

Najwidoczniej w nowszych wydaniach Apple TV inżynierowie z Cupertino poszli już po najmniejszej linii oporu. W efekcie udostępnili idealny wzór YouTube z Android TV. Można się o tym przekonać samemu chociażby testując urządzenie w pierwszym lepszym sklepie z elektroniką użytkową. Szkoda tylko, iż Apple TV nowej generacji nie wspiera jeszcze standardu 4K dla YouTube, co jest swoistego rodzaju skandalem jak na markę z Kalifornii.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt