PREMIERA: Pink wall LA

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W kapitalnym dokumencie HBO o nazwie Podróbki Sławy możemy spotkać słynną w Los Angeles różową ścianę tzw. The Pink Wall. To właśnie na niej bardzo dużo turystów zamiast zwiedzać miasto, robi sobie selfie na tle różowego, jednolitego koloru. Ta historia dobitnie pokazuje jak mocny wpływ na społeczeństwo mają ciągle popularne media społecznościowe.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dosłownie każdy z nich chce mieć w nich rzecz jasna piękne zdjęcia profilowe i nie tylko. Części osób marzy się sława oraz kariera influencera, czyli gwiazdy internetu. The Pink Wall możemy zwiedzić sami w Google Maps w widoku ulicy. Takie miejsce naprawdę istnieje w kalifornijskiej metropolii. To nie żart, a otaczająca nas rzeczywistość mocno technologiczna czy sieciowa (world wide web). Nie ma się temu trendowi co dziwić.

Dla wielu osób bowiem świat wirtualny jest dużo ciekawszy niż ten za oknem. Wielka, szkoda bo lepiej zwiedzać nawet najbliższe otoczenie dajmy na to podczas wycieczek rowerowych lub treningów. Nie zastąpi tego żadna gra komputerowa, choćby z świetną grafiką typu GTA V. To samo można powiedzieć o prawdziwych rozmowach twarzą w twarz na tle komunikacji tekstowej w Messengerze (dla niektórych identycznej rangi).

(fot. HBO/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt