PREMIERA: Na 5 z 8 reklam się zwiesiło w aplikacji VOD TVP sklonowanej na Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przystawka multimedialna Apple TV nie służy tylko do oglądania filmów z usług premium typu Netflix czy Amazon Prime Video, nie wspominając o mocno rozrywkowym YouTube. To także świetny odbiornik (swoistego rodzaju dekoder) sygnału wideo z iPhona dzięki opcji klonowania obrazu (AirPlay). Niestety, ale niektóre aplikacje działają dramatycznie źle podczas tej czynności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Serwis My mobile wspominał już, że pozycja VOD TVP zdecydowanie lepiej funkcjonowała późnym wieczorem. Ostatnio jednak przeszła samą siebie. Tylko tak należy rozumieć zwieszenie się (zatrzymanie obrazu do momentu aż ekran telefonu zaczyna przygasać, wtedy zaś urywa się połączenie AirPlay z Apple TV) na 5 z 8 reklam. Co ciekawe, sama transmisja odcinka serialu działała bezproblemowo.

Najgorsze rzeczy dzieją się podczas strumieniowania reklam. Rozwiązanie jest wtedy jedno. Trzeba z uporem maniaka czekać, aż zamrożone spoty promocyjne znowu ruszą. Wtedy dotykamy na chwilę wyświetlacz smartfonu, aby tylko nie zgasł. Po pewnym czasie (góra 30-45 sekund) znowu zaczną normalnie się one emitować. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, by móc później cieszyć się możliwością oglądania ulubionego odcinku serialu na dużym ekranie telewizora, zamiast zdecydowanie mniejszego tabletu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Na 5 z 8 reklam się zwiesiło w aplikacji VOD TVP sklonowanej na Apple TV”

 1. marco Odpowiedz

  A to ciekawe skąd aż 8 reklam w tej aplikacji? Czasami z niej korzystam i przyznam że max mam 4 reklamy na początku a czasem nawet ich w ogóle nie ma :-). Raz tylko zdarzyło się 6 reklam. W telefonie jak i na Mi Boxie wszystko działa bez problemu.

 2. sev3 Odpowiedz

  Mnie wkurzają reklamy na początku odcinka. Wolałbym żeby były w środku. Bo tak naoglądam się reklam a potem okazuje się ten odcinek mnie nie interesuje lub już go widziałem. I zaś włączam kolejne reklamy. A jeszcze jak się przywieszą to już całkiem klops.

  • Kamil

   Polecam sprawdzac numery odcinkow w programie telewizyjnym 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt