PREMIERA: Wielkie światowe oszustwo, aż 60% followersów jest kupiona [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Fałsz, zakłamanie i obłuda. Tak w największym skrócie można scharakteryzować środowisko tzw. influencerów (głównie gwiazd internetu wywierających wpływ na innych ludzi). Statystyki są zatrważające. Aż 60% wszystkich followersów na Instagramie czy polubień na Facebooku jest zdobyta nieuczciwie (przez boty zamiast realnych ludzi), czyli kupiona.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Takie szokujące statystyki prezentuje kapitalny dokument Podróbki Sławy dostępny dosłownie na dniach w platformie HBO GO. Słoneczne kadry Los Angeles pokazują brudną prawdę. Świetnie zaprezentowano oszukiwanie fanów z motywem deski klozetowej udającej okno samolotu pasażerskiego. Tak niestety oszukuje się odbiorców w celu pokazania jakże pięknego życia, które w prawdziwym świecie rzecz jasna nie istnieje.

Współcześni influencerzy popularność zdobywają nagością. W dokumencie HBO GO postanowiono zrobić gwiazdy internetu z trzech instagramerów z małą liczbą followersów. Jeden z nich w pewnym momencie miał dość. Powiedział, że woli być biedny i autentyczny niż bogaty oraz fałszywy, co My mobile wyróżniło na witrynie typu Fan Page. Obraz możemy oglądać już teraz na podstronie www.hbogo.pl/filmy/podrobki-slawy.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY DOKUMENTU PODRÓBKI SŁAWY (HBO GO)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Wielkie światowe oszustwo, aż 60% followersów jest kupiona [My mobile TV]”

    • Kamil

      100% prawdziwy czytelnik, a niedlugo wielka ekspansja premium #original_content jak w HBO Max na cala Polske w Google News oraz Discover przegladarki Chrome. Rekord 7k to dopiero poczatek, bedzie wkrotce 10-20k dziennie 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt