Kolejne kompromitacje internetowych celebrytów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy kolejną dramę na polskim YouTube. Otóż okazuje się, że znany twórca znowu oszukuje widzów. Tym razem udaje wyjazd do drogiego hotelu w słonecznym Los Angeles, choć tak naprawdę przebywa on w warszawskiej lokalizacji. Oczywiście YouTuber później wszystko obraca w żart, czyli modne dekadę temu tzw. pranki, jednak każdy wie jaka jest bolesna prawda.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na tej ogromnej platformie z filmami wideo należącej do koncernu Google każdy jak tylko może walczy o widza i jednocześnie pieniądze. Niestety nikt nie przejmuje się przy okazji aspektami moralnymi. Liczy się tylko zysk. Dzisiejszy świat YouTube ma ogromną konkurencję. YouTuberów zaczyna być więcej niż widzów, zaś wynik 100 tysięcy subskrypcji na nim dziś mało co znaczy. Tam dopiero milion ma znaczenie.

To nie koniec afer. Znana influencerka i trenerka fitness chwaląca się w mediach milionowymi zarobkami chciała wynagrodzenie fotografowi za wykonaną pracę zaoferować w formie barteru. To dobitnie pokazuje ciemną, jakże mroczną oraz obłudną stronę tej sceny. Niestety w Polsce (kraj przez niektórych nazywany złośliwie republiką bananową) wciąż panuje przekonanie, że za dobrze wykonane zadania nie należy się godziwa zapłata. Co najwyżej oznaczenie w poście na portalu społecznościowym.

(fot. Google/My mobile)

RAPER TEDE KRYTYKUJE OSZUSTWA YOUTUBERÓW

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt