PREMIERA: Schemat jest zawsze taki sam, nagość, polubienia i biznes

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wśród internetowych gwiazd (starych czy dopiero wschodzących) można zauważyć pewien powtarzalny schemat. Najpierw eksponują one swoje wdzięki ocierając się wręcz o nagość. Następnie zdjęcia takie zbierają ogromne ilości polubień. Na końcu zaś po ich uzbieraniu sprzedawane są zasięgi markom poprzez publikacje postów reklamowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ostatnimi czasy zwłaszcza celebryci masowo stosują taką strategię na Instagramie przy okazji wykonania pięknych fotografii z wakacji w wannie czy basenie. Smartfon z Google Chrome dosłownie co chwilę wyświetla w sugerowanych artykułach takie sytuacje. O dziwo, dużo znajomych ma konto w serwisie Instagram. Słynne kwadratowe obrazki podbijają świat niczym TikTok. Warto więc znać zasady działania pewnych mechanizmów internetowych. Często go bowiem stosują dawne gwiazdy poszukujące atencji.

Gdy już skończą się role filmowe w trudnej pracy artystycznej (z niepewną karierą włącznie), pozostaje inny sposób zwrócenia na siebie uwagi. Swoistego rodzaju Eldorado Influencerów może się wkrótce skończyć, ponieważ Instagram będzie pobierał opłaty za wyświetlanie linków. Na początek jest to kwota 2 dolarów, czyli około 8 PLN. Kto wie czy dla dużych profilów ta suma nie zmieni się w 200 dolarów, wszak Fan Page na Facebooku mają dziś zasięgi do 5%. W efekcie nie opłaca się ich prowadzić w formie bezpłatnej.

(fot. Instagram/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt