PREMIERA: Wyjątkowo bezczelny Instagram

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Instagram po przejęciu przez Facebooka zrobił się coraz bardziej bezczelny. Tylko tak można skomentować brak możliwości przeglądania zdjęć profili użytkowników bez konieczności logowania się. W efekcie, jeśli ktoś nie posiada tam konta nie zobaczy fotografii pięknych niewiast czy gwiazd typu piosenkarki lub aktorki. Przypomina to nieco sytuację z witrynami typu Fan Page.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tam również od pewnego czasu widnieje paskudny pop-up, który z uporem maniaka przysłania strumień wiadomości niezalogowanym użytkownikom. Da się je co prawda czytać, ale konsumpcja treści jest mocno utrudniona do maksimum. Mark Zuckerberg chce wiedzieć o nas wszystko, stąd konieczność logowania. Wtedy możliwe jest śledzenie dosłownie każdego ruchu internauty na tle przypadkowego gościa z sieci web.

Bez opcji zalogowania mocno utrudnione jest jego monitorowanie w celu późniejszego targetowania profilu względem reklamodawcom. No cóż, Instagram sprawia teraz sprawę jasno. Proszę się zalogować, inaczej szerokiej drogi. Komercjalizacja internetu pełną gębą. Dla podglądaczy Instagrama nie ma miejsca. Facebook, jego nowy właściciel zamierza wycisnąć z niego siódme soki niczym z kolosalnych wyników społecznościowego giganta.

(fot. Instagram/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt