PREMIERA: Amazon Music jest bardzo drogi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo mocno zaskoczył rynek Amazon Prime Video w kraju nad Wisłą zwłaszcza niską ceną 25 PLN. W dodatku oferował jakość 4K na tle zdecydowanie droższego gracza Netflix. U niego ta przyjemność kosztuje aż 52 PLN miesięcznie. Niestety, ale w aspekcie muzycznym podmiot Jeffa Bezosa przegrywa z kretesem i to na całej linii. Amazon Music kosztuje krocie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak należy rozumieć koszt miesięczny aż 45 PLN dla nowych użytkowników oraz 36 PLN dla klientów Amazon Prime Video. To pomyłka. Dla porównania Spotify, czyli muzyczny streaming to wydatek 20 PLN. Apple Music jest za darmo w ramach Apple One w pakiecie z Apple TV+ (oraz gry Apple Arcade) za 25 PLN. Natomiast darmowy Prime Gaming dla konsumentów Amazon Prime Video był genialnym zagraniem marketingowym.

Tutaj można się pokusić o analogiczne rozwiązanie problemu. Wszyscy klienci Amazon Prime Video otrzymują bezpłatnie Amazon Music na wzór Apple One. Czas pokaże czy faktycznie taką ofertę otrzymamy. Jeśli  następująca strategia zostanie wdrożona w życie to potęga Amazonu znowu urośnie. Wszak popularny sklep internetowy Amazona już się pojawił oficjalnie w Polsce. Teraz czas na kolejne ruchy giganta.

(fot. Amazon/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt