PREMIERA: Darmowy Prime Gaming, ciekawy bonus Amazon Prime Video

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Usługa streamingowa Amazon Prime Video była już wielokrotnie chwalona na łamach My mobile. Choć jest ona mocno niedoceniana, naprawdę zaskoczyła w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Teraz mamy kolejną bombę dla miłośników prawdziwego grania, czyli na komputerze PC oraz konsolach z uwagi na najlepszą wizualnie oprawę graficzną.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mało osób wie, że posiadanie subskrypcji oznacza darmowy dostęp do rozwiązania premium o nazwie Prime Gaming. Dzięki temu można zyskać chociażby 1 milion dolarów w grze GTA (V) Online. W dobie wszechobecnych mikropłatności jest to całkiem przyjemny bonus. Dokładniejsze szczegóły jak zawsze są dostępne na witrynie producenta www.gaming.amazon.com/loot/gtaonline i www.socialclub.rockstargames.com/rewards/primegaming.

Niby jest to mała rzecz, ale potrafi cieszyć. Zupełnie tak jak bezpłatny dostęp do pierwszych odcinków wysokiej jakości seriali, czyli produkcji oryginalnych z Amazon Studios. GTA V to obecnie jedna z chyba najlepszych gier globu z uwagi na otwartość świata, w którym na dobrą sprawę można robić wszystko (coś na wzór symulacji życia). Dokładniejszą instrukcję jak połączyć konta Prime Gaming od Amazon z Rockstar Games znajdziemy na www.support.rockstargames.com/pl/articles/360033449314/Odbieranie-korzysci-z-programu-Social-Club-x-Prime-Gaming-na-moim-koncie-Social-Club.

(fot. Amazon/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt