PREMIERA: Na dobrą sprawę wystarczy jedna, nie trzy aplikacje MapMyFitness

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiemy już, że życie z zamiennikami aplikacji Endmondo jest ciężkie. Najbliżej do normalności jest chyba w przypadku bliźniaczej MapMyFintess (z uwagi na tego samego amerykańskiego sponsora, właściciela odzieży sportowej Under Armour). Niestety serwis My mobile narzekał na rozbicie w formie kilku tytułów. Tymczasem wcale nie jest to aż taki największy problem (są inne).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na dobrą sprawę bowiem możemy używać jednej pozycji Map My Walk (spacery) zamiast dwóch kolejnych Map My Ride (rower) czy Map My Run (bieganie) dublujących funkcje. Tak właśnie się stało na jednym z treningów na popularnych dwóch kółkach. Finalnie i tak aplikacja Map My Walk przerzuci do genialnego Relive widok trasy 3D z wycieczki. Tam nie ma żadnego symbolu roweru lub chodzenia. Efekt jest więc taki sam i dobrze.

Jedyne do czego można się przyczepić to mylna ikonka aktywnego spaceru na belce powiadomień oraz zła lokalizacja pinezek z zdjęciami przygody nanoszonych później do trasy Relive (nie było z nimi kłopotów w poprzednim Endmondo). Swoje też robi łamana polszczyzna lektora nieco wymieszana z angielszczyzną. Teraz więc pozostaje nam wybór ikony aplikacji sportowej fioletowy, pomarańczowy lub niebieski, ale są to detale.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Na dobrą sprawę wystarczy jedna, nie trzy aplikacje MapMyFitness”

 1. Spacerowicz Odpowiedz

  Życie z zamiennikiem aplikacji Endomondo Caynax Sporta Tracker jest według mnie nawet łatwiejsze. Polska świetna aplikacja, która wg mnie nawet jest lepsza od wspomnianego Endomondo. A za 10 PLN można usunąć reklamy. Polecam.

  • Kamil

   Nie ma obslugi Relive, takze dla mnie odpada, choc tryb ciemny piekny

 2. Kamil Odpowiedz

  Spróbuje tak samo oszukać system z ponoc dobra appka Adidas Runtastic, mózg kosmiczny jak Elon 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt