PREMIERA: Aplikacja Map My Ride/Walk/Run z fatalną zmianą na końcu treningu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Coś niedobrego stało się z aplikacją Map My Ride/Walk/Run będącą zamiennikiem Endomondo. Po zakończeniu treningu po stronie serwera został zmieniony całkowicie widok graficzny. Niestety, ale proces zapisywania trasy trwa teraz nawet pół godziny. Wcześniej była to maksymalnie minuta. Taka sytuacja nagminnie ma miejsce od ostatnich dwóch tygodni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Występuje nawet jak człowiek nie aktualizował od roku aplikacji z sklepu Google Play na Androida z powodu mobilnego lenistwa. W dodatku coraz częściej zdarza się sytuacja, że po takim uaktualnieniu więcej się zepsuje niż naprawi. Skórka nie warta wyprawki jakby to powiedział klasyk. Z pewnością zdalnie programiści MapMyFitness dokonali zmiany kodu. Deweloperzy użyli do tego celu magicznej technologii serwerowej back-end.

Szkoda tylko, że z tak mizernym skutkiem. Ostatnią deską ratunku jest aktualizacja tytułu z repozytorium zielonego robota. Jeśli to nie pomoże, trzeba się męczyć z półgodzinnym wczytywaniem zapisu treningu lub naprawieniu sytuacji po stronie serwera bez potrzeby aktualizacji aplikacji. Jeśli tylko się ona poprawi, My mobile poinformuje o tym czytelników tego najbardziej innowacyjnego medium technologicznego w Polsce.

(fot. MapMyFitness/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Aplikacja Map My Ride/Walk/Run z fatalną zmianą na końcu treningu”

  1. Kamil Odpowiedz

    To jest jakas masakra jak ci programisci skopali appke. Non stop teraz mam blad Save Workout, bo wczesniej milion razy nacisnalem przycisk i teraz z opoznieniem serwera musze anulowac setki treningow. Koszmar z przeplaconymi deweloperami!

    • Kamil

      Normalnie nie wierze, appka dziala po aktualizacji i nawet pinezki dobrze sa nakładane pozniej w tytule Relive ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt