To koniec genialnej usługi Endomondo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż łezka się w oku kręci. Tyle pięknych wspomnień oraz treningów z Endomondo, również zimową porą z niezwykle praktycznym asystentem głosowym dyktującym nam komunikaty co każdy przejechany kilometr, przez co nie ma potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni. Usługa po 31 dniu grudnia bieżącego roku zostaje oficjalnie zamknięta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak więc sprawdzają się prognozy My mobile przy okazji opisywania problemów z GPS w Endomondo. Koniec jego działalności jest bez wątpienia smutną informacją dla od lat przyzwyczajonych do niej użytkowników. Strava to jednak nie ta sama wygoda. Ten przykład dobitnie pokazuje pewną rzecz dotyczącą gospodarki internetowej. Nie zawsze ogromna ilość instalacji czy klientów przekłada się na sukces komercyjny. Endomondo nie dało rady utrzymać z pewnością potężnej infrastruktury sieciowej.

Mały procent konsumentów raczej decydował się na wersję premium tytułu jak ta podstawowa spokojnie dawała radę na co dzień. Można powiedzieć więcej. Zwykły człowiek zupełnie nie odczuwał braku na tle wydania rozszerzonego względem gier, które bez mikropłatności coraz trudniej jest przejść uczciwie do końca. Więcej szczegółów na temat możliwości zapisania treningów znajdziemy na www.support.endomondo.com/hc/en-us/articles/Endomondo-Will-Be-Retired.

(fot. Endomondo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12778 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “To koniec genialnej usługi Endomondo”

 1. GaduAir Odpowiedz

  MyFitnessPal. Under Armour w 15r kupił MyFitnessPal za 475 milionów dolarów. Stał się on wtedy też właścicielem Endomondo za 85 milionów dolaros.

 2. Leszek Odpowiedz

  proponuję fitapp i to po polsku, gdy dowiedziałem się że Endomondo jest do końca roku zgrałem swoje treningi i poszukałem innej. Trafiłem na Fitapp i mogę ją polecić też jest asystent głosowy i to w dodatku po polsku informuje o paramertach biegu jazdy na rowerze i innych tak jak było w Endomondo.

  • Kamil

   Dzieki za info, w styczniu musze cos znalezc na miejsce Endomondo. Naj appke, ktora działa z Relive 😉

 3. Kamil Odpowiedz

  Testowalem wczoraj appki Strava i MyAppWalk UnderArmour i jest dramat na tle Endomondo 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt