PREMIERA: Wielka zaleta aplikacji TVP VOD na iOS po aktualizacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacja TVP VOD znowu pozytywnie zaskakuje. Tym razem nie chodzi jednak o brak wyświetlania natłoku reklam na tle pozycji Player czy WP Pilot. Po ostatniej aktualizacji na iOS tytuł bowiem nauczył się odtwarzać automatycznie następne odcinki dajmy na to seriali podczas aktywnej funkcji klonowania obrazu AirPlay z iPhona na Apple TV. W efekcie nie trzeba podchodzić do telefonu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to niesłychanie wygodna sytuacja. Możemy bowiem robić swoistego rodzaju binge-watching. Dla porównania w HBO GO taka opcja niestety nie działa. Podczas trybu AirPlay widzimy czarny obraz po zakończonym odcinku serialu. W pewnym sensie uczeń przerósł mistrza. Wykastrowana na początku pozycja TVP VOD była tłem w porównaniu z HBO GO. Teraz role się odwróciły na Apple TV przy okazji praktycznego klonowania obrazu.

Prawie równy rok temu aplikacja TVP VOD na iOS zyskała cenną funkcję przewijania obrazu pilotem podczas AirPlay połączoną z zgaszonym ekranem iPhona. Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie czekać na dodanie natywnej pozycji na Apple TV w wydaniu HD (dawniej 4th) lub 4K. Wtedy to już będziemy mieli komplet czołowych polskich dostawców treści z włączeniem Player (od telewizji TVN) oraz Ipla (stacja Polsat).

(fot. Apple/TVP/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt