PREMIERA: Złe korporacje [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już w czwartek, 10 grudnia bieżącego roku będzie miała miejsce wielka premiera polskiej gry Cyberpunk 2077. Może ona śmiało namieszać na światowym rynku gier komputerowych. Co ciekawe, w wielkich koncernach technologicznych można znaleźć odniesienia do złych korporacji znanych z powyżej nadmienionej produkcji CD Projekt Red.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest Google, które ostatnio ma słaby PR. Wystarczy nadmienić sytuację z końcem promocji nielimitowanego przyjmowania zdjęć na serwery. Teraz za tę przyjemność trzeba zapłacić w aplikacji Google Photos. Wielu fotografom nie opłaca się bawić w dużą pracę, w dodatku niewygodny proces przenoszenia milionów zdjęć, w efekcie niczym uzależniony narkoman wyciągną z portfela kilka złotówek. Ponadto Google zaczyna usuwać nieużywane konta użytkowników. Serwery kosztują i nawet taki gigant musi szukać oszczędności.

Podobnie jest z liderem streamingu muzyki, czyli Spotify. Polscy artyści narzekają, że nie da się tam zarobić na godne utrzymanie (z wyjątkiem globalnych gwiazd estrady typu Lady Gaga z miliardami odsłuchów). Są to jedynie drobne nic nieznaczące. Wokaliści więc traktują platformę wyłącznie jako narzędzie promocji coś jak YouTube. Prawdziwe wynagrodzenia uzyskuje się dopiero na koncertach oraz realnym kontakcie z fanami czy publicznością. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o dobre korporacje. Play zaś sprytnie wykorzystał motyw szumu Cyberpunk 2077 w swoich starterach.

(fot. CD Projekt Red/My mobile)

MAMY KORPORACJE RODEM Z GRY CYBERPUNK 2077

MATERIAŁ PROMOCYJNY CYBERPUNK 2077 (KEANU REEVES)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt