PREMIERA: House Of Cards przewidziało kryzys USA z Chinami [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kto pomyślałby, że fikcja z serialu House Of Cards stanie się rzeczywistością kilka lat później. Wystarczy nadmienić akcję drugiego sezonu, który premierę miał przecież w 2014 roku. Dotyczy ona w największym skrócie kryzysu relacji rządu USA z Chinami. W 2020 roku faktycznie tak były one mocne, że wielka Ameryka zdecydowała się zbanować markę Huawei.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to potentat telekomunikacyjny, który za sprawą technologii 5G miał masowo dalej podsłuchiwać Amerykanów oraz cały świat. Zdaniem My mobile potężne Chiny i tak wygrają walkę z USA mimo stosowanych raz po raz sankcji gospodarczych. W tej chwili producent Huawei wręcz się umacnia. Tworzy autorski mobilny system operacyjny mogący realnie powalczyć z masowym Androidem. To właśnie sympatyczny zielony robot rządzi.

Tymczasem nowy przycisk sklepu AppGallery od Huawei zaczyna się robić powszechny na tle tego od Google Play czy App Store. Kiedyś był nim przecież Windows Phone Store. Swoją drogą to ciekawe czy polityka zza kulis jest tak samo brudna jak w mrocznym serialu House Of Cards z ponurymi czy szarymi ulicami miasta Waszyngton w tle. Często wypływające afery zdają się taki negatywny scenariusz spraw niestety potwierdzać.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU HOUSE OF CARDS (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: House Of Cards przewidziało kryzys USA z Chinami [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    W Ameryce na Kapitolu mamy teraz prawdziwy House Of Cards jak w Wenezueli w serialu Jack Ryan ostatni odcinek pierwszego sezonu z Amazon Prime Video szturm na rząd 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt